Musil Tour - autobusová přeprava

CZ UA
Продаж квитків на АВ Флоренц
+420 221 895 615
+420 221 895 614
+420 777 719 524

Розклади руху

000368 - Charkov-Kyjev-Krakov-Plzen

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Cp Пт Сб
1 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 10:00 10:00 10:00
2 Poltava AN Velykoternivska,7 13:00 13:00 13:00
3 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 14:30 14:30 14:30
4 Pyriatyn AN Evropejska,154 15:30 15:30 15:30
5 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 18:30 18:30 18:30
6 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 20:30 20:30 20:30
7 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 22:30 22:30 22:30
8 Lvov AN Strijska,109 01:30 01:30 01:30
9 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 06:30 06:30 06:30
10 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 09:00 09:00 09:00
11 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 10:30 10:30 10:30
12 Ostrava (na znameni) 12:00 12:00 12:00
13 Olomouc (na znameni) 13:25 13:25 13:25
14 Brno UAN Zvonařka Stání:19 14:35 14:35 14:35
15 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 17:30 17:30 17:30
16 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 19:30 19:30 19:30


000083 - Plzeň-Praha-Kiev-KryvyjRih-Zaporožje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Вт Пт Сб
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 1 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 9-8 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 19 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 01:40 01:40 01:40 04:40
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 04:50 04:50 04:50 04:50
11 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 07:45 07:45 07:45 07:45
12 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 09:50 09:50 09:50 09:50
13 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 13:30 13:30 13:30 13:30
14 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 15:30 15:30 15:30 15:30
15 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 17:40 17:40 17:40 17:40
16 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:25-28 20:30 20:30 20:30 20:30
17 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 22:00 22:00 22:00 22:00


000083 - Zaporožje-KryvyjRih-Kiev-Praha-Plzeň

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Пн Вт Чт
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:25-28 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 11:00 11:00 11:00 11:00
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 13:00 13:00 13:00 13:00
5 Čerkasy AN V.Lozheshnikova str. 7 Stání:2-4 15:00 15:00 15:00 15:00
6 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 18:30 18:30 18:30 18:30
7 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 20:30 20:30 20:30 20:30
8 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 22:30 22:30 22:30 22:30
9 Lvov AN Strijska,109 01:30 01:30 01:30 01:30
10 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M M 05:00 05:00 05:00 05:00
11 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 Dw.Czyżyny 08:00 08:00 08:00 08:00
12 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 7-9 09:00 09:00 09:00 09:00
13 Ostrava UAN Vítkovická 3083/1 Stání:4 na znameni 12:00 12:00 12:00 12:00
14 Olomouc AN Sladkovského 142/37 Stání:2 na znameni 13:00 13:00 13:00 13:00
15 Brno UAN Zvonařka Stání:19 21 14:30 14:30 14:30 14:30
16 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 17:30 17:30 17:30 17:30
17 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 19:30 19:30 19:30 19:30


003632 - Odessa-Vinicja-Krakow-Praha-Plzen

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Пн Вт Чт Пт
1 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
2 Odessa(autobusove nadrazi) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
3 Kryve Ozero(na znameni) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
4 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
5 Hajsyn(na znameni) 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00
6 Nemyriv(na znameni) 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
7 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 8 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
8 Vinicja AN-2 Chmelnicke shose,107 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
9 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 8 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
10 Ternopil AN Žyvova,7 1 23:00 23:00 23:00 23:00 23:00
11 Lvov AN Strijska,109 01:10 01:10 01:10 01:10 01:10
12 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
13 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 G9-G12 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
14 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 8 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
15 Ostrava (na znameni) 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
16 Olomouc (na znameni) 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25
17 Brno UAN Zvonařka Stání:19 14:35 14:35 14:35 14:35 14:35
18 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
19 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30


000509 - Praha-Synevyr

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Чт
1 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:4 16:40 16:40
2 Brno UAN Zvonařka Stání:19 20:00 20:00
3 Užgorod AS Gagarina,38A 04:20 04:20
4 Mukačevo AS Lavkivska,1E 06:10 06:10
5 Irshava 08:45 08:45
6 Vynohradiv AS 09:35 09:35
7 Chust 10:25 10:25
8 Mižhirja AS 12:00 12:00
9 Synevyr AS Tsentralna,937 12:30 12:30


000509 - Synevyr-Praha

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Вт Сб
1 Synevyr AS Tsentralna,937 11:40 11:40
2 Mižhirja AS 12:20 12:20
3 Chust 13:50 13:50
4 Vynohradiv AS 14:40 14:40
5 Irshava 15:30 15:30
6 Mukačevo AS Lavkivska,1E 16:50 16:50
7 Užgorod AS Gagarina,38A 17:50 17:50
8 Brno UAN Zvonařka Stání:19 05:20 05:20
9 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 08:00 08:00


000831 - Zaporozje-Dnipro-Uman-Plzen

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Пн Вт Чт
1 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 07:00 - 07:00 07:00
2 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:25-28 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 10:30 10:30 10:30 10:30
4 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 12:00 12:00 12:00 12:00
5 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 15:00 15:00 15:00 15:00
6 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 18:00 18:00 18:00 18:00
7 Vinicja AN-2 Chmelnicke shose,107 18:30 18:30 18:30 18:30
8 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 20:30 20:30 20:30 20:30
9 Ternopil AN Žyvova,7 23:00 23:00 23:00 23:00
10 Lvov AN Strijska,109 01:10 01:10 01:10 01:10
11 Lvov vlak.nadr. Dvirceva pl,1 01:30 01:30 01:30 01:30
12 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 06:30 04:30 06:30 06:30
13 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 09:00 07:00 09:00 09:00
14 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 10:30 08:30 10:30 10:30
15 Ostrava (na znameni) 12:00 10:00 12:00 12:00
16 Olomouc (na znameni) 13:25 11:25 13:25 13:25
17 Brno UAN Zvonařka Stání:19 14:35 12:35 14:35 14:35
18 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 17:30 15:30 17:30 17:30
19 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 19:30 17:30 19:30 19:30


000333 - Plzen-Praha-Kyjev-Charkov

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Пн Cp Чт
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 00:30 00:30 00:30
10 Rivne AN Kyjevska,40 Stání:12-14 03:30 03:30 03:30
11 Žitomir AN Kyjevska,93 Stání:1-2 06:40 06:40 06:40
12 Kyjev (Vlakové nádraží) S.Petliury,32 Stání:34-37 08:40 08:40 08:40
13 Pyriatyn AN Evropejska,154 11:30 11:30 11:30
14 Lubny AN pr. Volodymyrskyj,157 12:10 12:10 12:10
15 Poltava AN Velykoternivska,7 13:15 13:15 13:15
16 Charkiv AN pr. Gagarina,22 Stání:8 16:35 16:35 16:35


003632 - Plzeň-Krakow-Vinicja-Odessa

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Вт Cp Пт Сб
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 02:00 02:00 02:00 02:00 02:00
10 Ternopil AN Žyvova,7 04:30 04:30 04:30 04:30 04:30
11 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
12 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30
13 Nemyriv(na znameni) 09:00 09:00 09:00 09:00 09:00
14 Hajsyn(na znameni) 10:00 10:00 10:00 10:00 10:00
15 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
16 Kryve Ozero(na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
17 Odessa(Vlakove nadrazi) pl.Starosinna, 1b 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00


000831 - Plzeň-Uman-Dnipro-Zaporozje

Купити квиток онлайн


Зупинка Платформа Нд Вт Пт Сб
1 Plzeň CAN Husova,60 Stání:1 07:00 07:00 07:00 07:00
2 Praha UAN Florenc Křižíkova, 6 Stání:9-8 09:00 09:00 09:00 09:00
3 Brno UAN Zvonařka Stání:19 11:30 11:30 11:30 11:30
4 Olomouc (na znameni) 12:30 12:30 12:30 12:30
5 Ostrava (na znameni) 13:30 13:30 13:30 13:30
6 Katowice, ul. Sądowa 5 Stání:13 15:30 15:30 15:30 15:30
7 Krakow dw.Czyzyny,Medweckiego,15 17:00 17:00 17:00 17:00
8 Rzeszow dw.Artura Grottgera,2 Stání:M 19:30 19:30 19:30 19:30
9 Lvov AN Strijska,109 02:00 02:00 02:00 02:00
10 Ternopil AN Žyvova,7 04:30 04:30 04:30 04:30
11 Chmelnicky AN Vinnicke shose,25 Stání:14-15 06:30 06:30 06:30 06:30
12 Vinicja AN Kyjevska,8 Stání:1-1а 08:30 08:30 08:30 08:30
13 Uman AN Kyjevska,1 Stání:3 11:30 11:30 11:30 11:30
14 Kropyvnytskyi AN Oleksandrijske shose,1 Stání:1-4 14:30 14:30 14:30 14:30
15 Kryvyj Rih AN Dniprovske shose,1a Stání:4-7 16:30 16:30 16:30 16:30
16 Dnipro AN Kurchatova,10 Stání:25-28 19:00 19:00 19:00 19:00
17 Zaporožje AN pr. Sobornyj,20 Stání: 0 20:30 20:30 20:30 20:30


Musil Tour s.r.o.
MUSIL TOUR, spol. s r.o. Křižíkova 344/6,
18600 Praha, Karlín
IČ: 44794363


Продаж квитків на АВ Флоренц Старий зал реєстрації +420 221 895 615
+420 777 719 524

Новий зал реєстрації +420 221 895 614
+420 777 719 524

MUSIL TOUR s.r.o. в Українi
+38 098 361 90 98
+38 098 082 31 92

Продаж квитків в Україні

ЯК Київ +38 098 744 64 19

Кривий Ріг +380 (67) 565 00 62

Запоріжжя +380 (67) 394 80 45

А. Н. Херсон +380 (67) 394 80 57

Керівництво фірми
Musil Robert +420 777 719 524
Ing. Kleban Ruslan +420 777 719 524
Kонтакти
Aвтобус č.1
CZ +420 773 094 548
UA +38 067 870 30 42
Aвтобус č.2
CZ +420 774 078 143
UA +38 068 223 76 12
Aвтобус č.3
CZ +420 773 675 986
UA +38 068 931 59 81

Aвтобус č.4
CZ +420 608 165 272
UA +38 098 745 95 28

Aвтобус č.5
CZ +420 773 919 712
UA +38 068 271 40 80

Aвтобус č.6
CZ +420 774 046 150
UA +38 068 223 76 26

Aвтобус č.7
CZ +420 773 281 179
UA +38 097 776 71 77

Aвтобус č.8
CZ +420 608 165 429
UA +38 068 779 97 29